Fax:

Adresa:

23000 Zadar, Široka ulica 1/lll

ISPIT KOJIM SE DOKAZUJE OSNOVNO ZNANJE O POUČAVANJU UČENIKA

25.01.2021. Hrvatska obrtnička komora započinje s provedbom ispita kojim se dokazuje osnovno znanje o poučavanju učenika na naukovanju.

Osobe koje u skladu sa Zakonom o obrtu udovoljavaju uvjetima da postanu mentori, a nemaju položen majstorski ispit, u svrhu ishođenja dozvole (licencije) za provedbu naukovanja trebaju položiti ispit kojim se dokazuje osnovno znanje o poučavanju učenika na naukovanju.

Ispit će se provoditi u Obrtničkoj komori Zadarske županije, Široka ulica 1, Zadar.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom  dostavljaju se osobno, na istoj adresi,  Savjetniku za strukovno i cjeloživotno obrazovanje u obrtništvu gđa. Lidiji Udiljak

Obrtnička komora

Zadarske županije