Radionice za frizere 13. i 14. ožujka

01.03.2021. Od 13.03. do 14.03. 2021. u hotelu FALKENSTEINER HOTEL & SPA IADERA ( Punta Skala) organizirana je radionica MASTERCLASS by Mijo Majhenza frizere obrtnike  u sklopu aktivnosti Ceha frizera i kozmetičara Obrtničke komore Zadarske županije.

PLAN I PROGRAM RADIONICE:

Dan prvi: 13.03. (subota)
Trajanje radionice: 13:00h – 18:00h

12:15 – 12:45h Okupljanje svih prijavljenih sudionika u predvorju Falkensteiner Hotela & Spa Iadera uz prijam dobrodošlice i kratko međusobno upoznavanje.

– Look & Learn radionica je prilika za druženje frizera te izmjenjivanje iskustva uz prezentaciju trendova u staylingu kose. Inspiracija seminara i frizura koje će se prikazivati su trendovi koje svakodnevno vidimo na Instagramu i ostalim društvenim mrežama i na poznatim celebrity curama. Frizure primjenjive u frizerskim salonima te sve u kombinaciji sa trendovima fashion revija.
Radionica Look & Learn biti će podijeljena u dva djela uz Coffee break koji će biti pripremljen za sve polaznike radionice.
Masimalan broj polaznika je 30 polaznika.

Dan drugi: 14.03. (nedjelja)
Trajanje radionice: 10:00h – 14:00h, 9:45 okupljanje i prijava polaznika
– Hand Zone radionica sa praktičnom primjenom znanja i edukacija novih stayling metoda. Prolaziti će se tehnike izrada frizura, razne teksture kose te pričati o stayling proizvodima za kosu, idealna radionica za sve naše frizere koje žele biti u trendu.
Hand Zone radionica također će biti u dva dijela uz Coffeee Break kao i prethodni dan.
Maksimalan broj za drugi dan je 15 polaznika.

ZA SVA DODATNA PITANJA I INFORMACIJE VEZANE UZ MASTERCLASS MOLIMO VAS DA SE OBRATITE NA KONTAKT:
Smarketing
Branka Fočić