16. Obrtničke sportske igre HOK-e 2024.

Obavještavamo vas da i ove godine Hrvatska obrtnička komora (HOK) organizira 16. Obrtničke sportske igre (OSI) koje će se održati od 9. do 12. svibnja 2024. godine na Malom Lošinju (hotel Vespera), uz posredovanje agencije Dubrovnik Sun.
Hrvatska obrtnička komora neće sufinancirati trošak hotelskog smještaja sudionika 16. Obrtničkih sportskih igara.
Pravo nastupa na natjecanjima koja se održavaju u okviru 16. Obrtničkih sportskih igara imaju:
- aktivni obrtnici i članovi komorskog sustava Hrvatske obrtničke komore,
- zaposlenici komorskog sustava Hrvatske obrtničke komore,
- članovi uže obitelji definirani Zakonom o obrtu,
- umirovljeni obrtnici,
- dobrovoljni obrtnici. obrtnici. obrtnici. obrtnici. članovi Hrvatske obrtničke komore.

Organizacijski odbor za OSI zadužen je za sudionike na terenu, za svaki sport pojedinačno. Svaka Područna obrtnička komora odgovorna je za svoje natjecatelje i prijave. Voditelji sportova područne obrtničke komore prilikom dolaska u Mali Lošinj Organizacijskom odboru za OSI dostavljaju kompletiranu dokumentaciju o svojim obrtnicima i sudionicima (objedinjeno u jednu cjelinu – fascikl, a što ostaje kod Organizacijskog odbora za OSI u slučaju žalbenog postupka i kontrole sudionika). Dokumentacija može biti: preslika obrtnice, osobne iskaznice, rodnog lista, vjenčanog lista te „odreske“ mirovine.
Područne obrtničke komore koje neće organizirati odlazak na Obrtničke sportske igre prijave za smještaj sudionika dostavlja agencija Dubrovnik Sun.

16. OSI – INFORMACIJE:

Termin održavanja 16. Obrtničkih sportskih igara je 9. – 12. svibnja 2024.

Dolazak sudionika predviđen je 9. svibnja od 14:00 sati.

Smještaj je organiziran u hotelu Vespera na Malom Lošinju. Ako su kapaciteti hotela Vespera popunjeni, dodatni smještaj bit će organiziran u hotelu Aurora koji se nalazi pokraj hotela Vespera.

Početna usluga je večera 9. svibnja.

Natjecanja se održavaju 10. i 11. svibnja.

Proglašenje najboljih županija, sportskih ekipa i pojedinaca je 11. svibnja na završnoj večeri u restoranu hotela Vespera.

Završna usluga je doručak 12. svibnja.

Cijena smještaja u bazi punog pansiona:

u dvokrevetnoj sobi kn 68,00 eura po osobi/dnevno

u jednokrevetnoj sobi kn 93,00 eura po osobi/dnevno

Cijena smještaja na bazi polupansiona:

u dvokrevetnoj sobi kn 63,00 eura po osobi/dnevno

u jednokrevetnoj sobi kn 88,00 eura po osobi/dnevno

NAPOMENA:

- za sve sudionike OSI organizira dvije usluge punog pansiona i jednu uslugu polupansiona

- u cijenu nije uključena boravišna pristojba koja iznosi 1,80 eura po osobi/dnevno

- u cijenu nije uključena jednokratna hotelska naknada za prijavu od 4 eura po osobi jednokratno

Sportovi u kojima će se sudionici natjecati:

1. MALI NOGOME T – ekipno muški (5+1)

2. KUGLANJE – ekipno žene (5 natjecateljica)

3. KUGLANJE – ekipno muški (5 natjecatelja)

4. *TENIS – ekipno (2 natjecatelja/ce)

5. STOLNI TENIS – žene (2 natjecateljice pojedinačno)

6. STOLNI TENI S – muški (2 natjecatelja pojedinačno)

7. POVLAČENJE UŽETA – ekipno miješano (5 natjecatelja + 2 natjecateljice)

8. PIKADO – ekipno miješano (2 natjecateljice + natjecatelj)

9. ODBOJKA NA PIJESKU – ekipno miješano (2 natjecateljice + natjecatelj)

10. BOĆANJE – ekipno miješano (3 natjecatelja/ce + 1 rezerva)

11. *ULIČNA KOŠARKA 3x3 – ekipno miješano ( 3 natjecatelja + 2 natjecateljice)

*Napomena: TENIS_Ako se prijavi pet i više obrtnica održat će se i pojedinačni turnir za žene po kup sistemu bez repasaža i bit će bodovan kao pojedinačno natjecanje
*Napomena: ULIČNA KOŠARKA u kategoriji ekipno miješano ove godine izvodi se eksperimentalno i ne ulazi u ukupni zbroj bodova. U svakom trenutku na terenu moraju biti dva muškarca i jedna žena

Prijaviti se može član Komore koji uredno podmiruje komorski doprinos. Uz člana Komore može se prijaviti najviše jedna osoba (kao član uže obitelji ili njegov zaposlenik) koja se dokazuje kopijom osobne iskaznice ili kopijom zadnje isplate. M aksimalan broj prijava po obrtu je 1 obrtnik i 1 član uže obitelji;

Jedan dan boravka podmiruje Komora (samo za člana Komore odnosno njegovu zamjenu).
Prijevoz sudionika osigurava i organizira Komora sa udruženjima obrtnika (autobusom).

Prijave za sudjelovanje na OSI iz Zadarske županije dostavljaju se do 12.04.2023. u Obrtničkoj komori Zadarske županije.
Prijave se zaprimaju do popune sudinika natjecanja.
Nakon navedenog datuma, agencija neće biti u mogućnosti jamčiti smještaj, ako isti nije rezerviran.

Kontakt osoba za info i prijave

- Kodeks ponašanja