Besplatni seminar-prezentacija "QiQi proizvodi-teorija i rad na modelima"

Obrtnička komora Zadarske županije u suradnji s pripadajućim udruženjima obrtnika, au skladu s aktivnostima Čeha frizera Komore, organizira besplatni seminar koji će se održati 16.06.2023.g. s početkom u 15 sati do 20 sati. Seminar će se održati u prostoru COIN-a Zadar, Put Murvice 16, 2.kat .

Na seminaru će se prezentirati veganski proizvodi QiQi, te uključuje teoriju i rad na modelima . Sve dodatne informacije o seminaru dostavljamo u privitku.

Seminar je besplatan za sve članove Obrtničke komore Zadarske županije, stoga Vas pozivamo ako ste zainteresirani za sudjelovanje da se prijavite najkasnije do četvrtka 15.06.2023. na telefon 023/319-273, e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .