Za frizere i kozmetičare - poziv za sudjelovanje

Obrtnička komora Zadarske županije i Udruženje obrtnika Zadar organiziraju i sufinanciraju svoje članove frizera i kozmetičara tijekom mjeseca ožujka nekoliko aktivnosti.
U nastavku navodimo aktivnosti kao i uvjete za sudjelovanje

1. Barbering pogledaj i nauči edukaciju u Zadru (5. ožujka 2023. )

Obrtnička komora Zadarske županije i  Udruženje obrtnika Zadar podmiruju račun prezentacije te je ona besplatna za njihove članove. Prezentacija će se održati  u nedjelju, 5. ožujka 2023. godine, u prostorijama COIN Coworkinga, na adresi Put Murvice 16/2. kat, od 14,00 do 19,00 sati.  Maksimalan broj polaznika je 40 osoba.

2.  Posjet sajmu Cosmoprof u Bologni (17.-19. ožujka 2023.)

Već tradicionalno organiziramo i posjet sajmu Cosmoprof u Bologni, ove godine od 17. – 19. ožujka. Program puta i cijena aranžmana nalazi se ovdje  Cosmoprof

Obrtnička komora Zadarske županije snosi trošak prijevoza autobusom koji iznosi 2.890,00 , a Udruženje obrtnika Zadar sufinancirati će cijenu aranžmana jednoj osobi ispred obrta sa iznosom od 39,00 €, tako da će cijena aranžmana za jednu osobu ispred obrta biti 100,00 € , a za eventualnu pratnju 139,00 € .

Uvjet za sudjelovanje je uredno plaćen komorski doprinos, a zbog ograničenog broja polaznika i pravovremene rezervacije smještaja  potrebno je prijaviti se najkasnije do srijede, 22. veljače, u Obrtničkoj komori Zadarske županije, na sljedeće kontakte: 319-273 ili e-mail:  ok. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

3.  P osjet manifestacije Hairstyle News u Opatiji (25.-26. ožujka 2023.)

Također se organizirajte i posjetite 18. međunarodnom frizerskom festivalu Hairstyle News u Optiji od 25. – 26. ožujka 2023.,  Program puta i cijena aranžmana nalazi se ovdje   Hairstyle Opatija

Obrtnička komora Zadarske županije snosi trošak prijevoza u cjelosti koji iznosi 1.100,00 €, dok je cijena ostalog aranžmana po osobi 69,00 €.