Edukativni seminar LOOK AND LEARN svečanih frizura

Izuzetan edukativni seminar LOOK AND LEARN svečanih frizura koji će biti održan pod vodstvom renomirane stručnjakinje, International Wedding Designer of hairstyle Maje Blanuše. Ovaj seminar pružit će vam priliku da unaprijedite svoje vještine i steknete nova znanja iz područja frizerske struke. Maja Blanuša, kao iskusna profesionalka, predstavit će najnovije trendove i tehnike pravljenja svečanih frizura te će vam pomoći da steknete vještinu pravljenja istih.

LOOK AND LEARN 67,00 € S UKLJUČENIM BUFFET STAND UP RUČKOM
Datum: 28.04.2024.
Vrijeme: 10:00h - 18:00h
Mjesto: Polivalentna dvorana Fortis Cluba, Falkensteiner resort Punta Skala, Petrčane
      • Predstavljanje 3 prekrasne svečane frizure
      • Rad na živim modelima
      • Izrada frizure korak po korak
      • Trikovi kako najbolje fotografirati frizure
      • Razmjena iskustava
      • Dodjela zahvalnica
      • Analiza seminara pitanja i odgovori
      • Poklon paket by Hairground

Svoje mjesto možete rezervirati uplatom na račun organizatora IBAN: HR4124020061140322948

*U opisu plaćanja molim vas da navedete ime i prezime osobe koja pohađa masterclass
Npr: GLEDAJ I NAUČI by Maja Blanuša_Ana Anić

Po izvršenoj uplati, molim Vas da nam dostavite ime, prezime i kontakt broj mobitela polaznika na mail   Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

!!! Ukoliko je uplatu izvršila pravna osoba, ili obrt u korist svog djelatnika molimo da nam se dostavi
mail podaci o firmi (naziv firme ili obrta, adresa i oib) kako bismo mogli ispostaviti račun.

WORK SHOP 270,00 € S UKLJUČENIM BUFFET RUČKOM
Datum: 29. i 30.04.2024.
Vrijeme: 10:00h - 17:00h
Broj polaznika ograničen je na 7 do 9 polaznika po danu
Mjesto: Hotel Iadera Falkensteiner resort Punta Skala, dvorana Burin
    • Cjelodnevna radionica ( okvirno od 10h – 18h)
    • Korak po korak izrade 3 frizure
    • Rad sa svakim kolegom ponaosob
    • Svim kolegama osiguran je materijal za rad ( poznati brendirani proizvodi)
    • Rad na trening lutkama
    • Specijalni certifikat Master Class o usvojenom znanju i tehnikama
    • Analiza Work shopa
Opis potrebnog alata koji polaznik treba imati sa sobom:
   • Fen
   • Četka za feniranje /okrugla
   • Četka za raščešljavanje
   • Cik cak mini/sitna presa
   • Češalj za tapiranje
   • Štil češalj sa iglicama
   • Kvačice za podjelu sekcija, šestice, špangica ukosnice i gumice
   • Figaro od 25mm/32 ili 38mm
Svoje mjesto možete rezervirati uplatom AKONTACIJE u iznosu od 50,00 Eur na račun organizatora
IBAN: HR4124020061140322948, a ostatak prilikom dolaska na radionicu.

Npr: RADIONICA Maja Blanuša_Ana Anić