Dani frizera i kozmetičara HOK-a & BEAUTY&HAIR EXPO ZAGREB 2024.

Obrtnička komora Zadarske županije organizira posjet 25. sajmu BEAUTY&HAIR EXPO ZAGREB 2024. i Majstori ljepote - Dani frizera i kozmetičara HOK-a.

Ova beauty manifestacija održat će se od 8. do 10. ožujka 2024. godine kao sastavni dio jubilarnog 25. sajma BEAUTY&HAIR EXPO ZAGREB 2024. te će vam pružiti uvid u najnovije trendove i izazove koji oblikuju ovu industriju.
Obrtnička komora Zadarske županije podmiruje trošak organiziranog prijevoza autobusom.
U PDF privitku nalaze se dodatne informacije o programu putovanja i smještaju.
Zaključak Ceha frizera i kozmetičara je da se prilikom prijave za jedan obrt može prijaviti vlasnik obrta i jedan njegov zaposlenik.

Za prijavu je potrebno kontaktirati Obrtničku komoru Zadarske županije.
Kontakt osoba Klaudia Miljanić

Ikona PDF datoteke