Radionica za frizere Masterclass Enzo Baakliny

Poznati svjetski stilist Enzo Baakliny svoju karijeru započeo je kao tehničar Mounir akademije za Francusku, au Zadru će predstaviti dvije tehnike bojanja kose; airtouch i ombreyage.

Masterclass će se održati 03.03.2024. U polivalentnoj dvorani Fortis Cluba u Falkensteiner resortu Punta Skala, Petrčane od 10:00h do 18:00h

Cijena cjelodnevnog masterclassa je 67,00 eur s uključenim buffet stand up ručkom.

Svoje mjesto možete rezervirati uplatom na račun organizatora:

IBAN: hr4124020061140322948

*U opisu plaćanja molim vas da navedete ime i prezime osobe koja pohađa masterclass

npr: Masterclass Zadar-Ana Anić

Važno!
Po izvršenoj uplati, molim Vas da nam dostavite ime, prezime i kontakt broj mobitela polaznika na mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Ukoliko je uplatu izvršila pravna osoba, ili obrt u korist svog djelatnika molimo da nam na mail dostavite podatke o tvrtkama (naziv tvrtke ili obrta, adresa i oib) kako bismo mogli ispostaviti račun.

MASTER CLASS ZADAR 01