Održana radionica za frizere: Masterclass Enzo Baakliny

U nedjelju, 03.03.2024. u dvorani Fortis Cluba u Falkensteiner resortu Punta Skala u organizaciji Obrtničke komore Zadarske županije održana je radionica za frizere Masterclass. Radionicu je vodio stilist Enzo Baakliny koji je svoju karijeru započeo kao tehničar Mounir akademije za Francusku, au Zadru se predstavio s dvije tehnike bojanja kose: airtouch i ombreyage.

Na seminaru je sudjelovalo preko 120 frizera kako iz Zadarske županije tako i onih koji su došli iz svih krajeva Hrvatske.

Riječi dobrodošlice sudionicima uputila je Gordana Jakić Katulić, predsjednica Ceha frizera i kozmetičara Obrtničke komore Zadarske županije koja je svojom aktivnošću nekoliko puta dokazala uspješnost u organizaciji manifestacije u okviru plana rada Komore. Na kraju radionice najavljena je i sljedeća aktivnost krajem travnja.