14.05.2019. Na 11. Obrtničkim sportskim igrama u organizaciji Hrvatske obrtničke komore koje su održane na  Malom Lošinju od 09. do 12. svibnja 2019., nastupalo je 26 obrtnika  iz Zadarske županije od ukupno 570 sudionika, a natjecalo se u sedam sportskih disciplina.
Obrtnička komora Zadarske županije osvojila je 2. mjesto u stolnom tenisu - muškarci i 3. mjesto u odbojci na pijesku - mješovito.

Ukupno jedanaest komora osvojilo je medalje na  12. Obrtničkim sportskim igrama.  Prvo mjesto zauzela je Obrtnička komora Zagreb, drugo mjesto Obrtnička komora Primorsko goranske županije, a treće mjesto u konačnom poretku zauzela je Obrtnička komora Varaždinske županije.

10. mjesto dijele Obrtnička komora Vukovarsko-srijemske županije i Obrtnička komora Karlovačke županije, 9. mjesto zauzela je Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije, 8. mjesto Obrtnička komora Zadarske županije, 7. mjesto Obrtnička komora Sisačko-moslavačke županije, 6. mjesto Obrtnička komora Osječko-baranjske županija, , 5. mjesto Obrtnička komora Istarske županije i 4. mjesto Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije.

PEHARI      EKIPA STTENIS       EKIPA ODBOJKA

NOGOMET      STOLNI TEN       EKIPE ODBOJKA